Zdjęcie do artykułu

Zdjęcia drukowane na płótnie – wyjątkowy sposób na dekorację własnego mieszkania

Skąd wziąć całkowicie unikatowe dekoracje mieszkania? Najlepiej oczywiście zaprojektować je samemu, co z pomocą Galerii Druku nie będzie trudnym zadaniem. Obszerna wyszukiwarka fotografii pozwala wybrać motyw dla siebie lub przesłać własne zdjęcie, które zostanie nadrukowane na bawełnianym lub poliestrowym płótnie malarskim.

Fotoobrazy mogą być dekoracją ściany, ale i niezwykłą pamiątką rodzinną

Obrazy na płótnie mają zwykle przypominać dzieła wychodzące spod pędzli najwyśmienitszych światowych malarzy. Drukowanie zdjęć na płótnie to nowatorski pomysł, którego efekt wygląda co najmniej ciekawie. Widoczny splot naturalnej bawełny, z której wykonuje się płótna do nadruku, dodaje obrazom klasy. Nowoczesne motywy wprowadzają do mieszkania świeżą atmosferę, którą ze względu na szeroki wybór dostępnych fotografii łatwo można dopasować do różnych wnętrz i stylów.

Składając zamówienie na stronie https://www.galeriadruku.com.pl do dyspozycji pozostaje wyszukiwarka fotografii zintegrowana z serwisem Adobe Shock proponującym największy wybór różnorodnych zdjęć w sieci. Zamawiając zdjęcia drukowane na płótnie, nie trzeba jednak wybierać fotografii z internetu – można także wgrać własne zdjęcie, zapewniając sobie tym samym unikatową i niepowtarzalną dekorację mieszkania. Najczęściej wgrywanym rodzajem fotografii są zdjęcia rodzinne i portrety, które zestawione z naturalnym płótnem stanowią wyjątkową pamiątkę i nie lada ozdobę wnętrza.

Zdjęcia na płótnie to świetny pomysł na prezent lub pokazanie własnych ujęć

Galeria Druku oferuje możliwość nadrukowania dowolnego wzoru na profesjonalnym płótnie naciąganym na drewnianą ramę nazywaną krosnem malarskim. Autorskie zdjęcia na płótnie to często fotografie rodzinne i pamiątkowe, które mogą być świetnym podarunkiem dla kogoś bliskiego z wielu okazji. Bardzo częstym pomysłem są między innymi portrety dziecięce przekazywane dziadkom jako drobiazg z okazji ich święta wypadającego w styczniu. Zamawiając obraz na prezent, warto zaznaczyć opcję eleganckiego opakowania gotowej dekoracji.

Z druku na płótnie własnych zdjęć korzystają chętnie także pasjonaci fotografii, którzy w wolnym czasie zwiedzają okolice swojego domu z aparatem. Ich ujęcia są całkowicie niepowtarzalne, co dodaje wartości stworzonym na ich podstawie obrazom. Druk na płótnie wygląda klasycznie i elegancko, przez co jest to bardzo atrakcyjny sposób na zaprezentowanie swoich dzieł, jednocześnie dbając przy tym o wystrój własnego mieszkania.

Scroll Up