Para biegnąca po ulicy

Jaki nietypowy i szalony prezent dla młodej pary warto wybrać?

Wybierasz się na ślub i zastanawiasz się nad tym, jaki prezent podarować młodej parze? Postaw na oryginalność i zamiast tradycyjnej koperty sprezentuj nowożeńcom emocje. Zaproszenie na wyjątkowe wydarzenie we dwoje to doskonały pomysł na niespodziankę. Poniżej prezentujemy inspiracje na niezapomniany prezent z okazji ślubu.

Szukając prezentu ślubnego dla kogoś bliskiego, warto pokusić się o coś niesztampowego, na przykład z oferty https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezenty-dla-dwojga/prezenty-dla-pary-mlodej/. Szalony prezent to nie tylko doskonały pomysł na podarunek dla fanów mocnych wrażeń, ale także świetna alternatywa dla tradycyjnych prezentów.

Rejs katamaranem – ekskluzywny prezent

Oryginalnym pomysłem jest bez wątpienia zaproszenie państwa młodych na wspólny, romantyczny rejs katamaranem. Wspólne chwile we dwoje w scenerii rodem z hollywoodzkich filmów młodzi zapamiętają na długo. Podczas rejsu będą mogli przyjrzeć się znanym miejscom z zupełnie nowej perspektywy! Zdjęcia z takiej wyprawy będą idealnie pasować do wspólnego albumu.

Coś dla odważnych i żądnych wrażeń

Doskonałym sposobem na spędzenie wyjątkowego dnia w towarzystwie ukochanej osoby jest emocjonująca wyprawa podniebna. Lot motolotnią dla dwojga to pomysł na szaloną zabawę, która przyspieszy bicie serca nowożeńców. Voucher na takie wydarzenie to strzał w dziesiątkę, jeśli chcesz, aby podarunek od Ciebie dał niezapomniane, mocne wrażenia młodej parze. Zanim postanowisz sprezentować taką niespodziankę swoim bliskim, upewnij się, że nie mają lęku wysokości!

Szalony nocleg pod gwiazdami

Wspólne spędzanie czasu sprawia mnóstwo radości zarówno przed ślubem, jak i po nim. Zupełnie odlotowym pomysłem na prezent ślubny jest nocleg w tzw. portaledge’u. Na czym polega taka atrakcja? Uczestnicy śpią na specjalnej konstrukcji, która jest przymocowana do skały w pięknym rejonie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Możliwość oglądania gwiazd z tej perspektywy jest źródłem romantycznego nastroju podczas tej szalonej nocy!

Magiczna kolacja we dwoje

Kolejną inspiracją jest zaproszenie na magiczną kolację VIP dla dwóch osób. Ten wieczór może być pełen magii z wielu względów. Nowożeńcom podczas kolacji będzie towarzyszył profesjonalny iluzjonista. Zapewni on niezapomniane wrażenia i z pewnością wprawi obdarowanych w zdumienie i zachwyt. Magik zaczaruje młodą parę swoimi sztuczkami i zapewni rozrywkę intelektualną, a w tym czasie o potrzeby ciała zadba szef kuchni, który specjalnie dla gości przygotuje wspaniałą kolację, składającą się z przystawki, dania głównego, deseru i napojów. Doskonała zabawa gwarantowana!

Prezent dla fanów motoryzacji

Przyszli małżonkowie mają wspólną pasję? To znacznie ułatwia wybór idealnego prezentu. Dla entuzjastów motoryzacji świetną ślubną niespodzianką będzie voucher na jazdę Monster Truckiem dla dwojga! Podczas atrakcji będą mieli okazję wspólnie pokonywać specjalnie przygotowany tor. To niezła okazja do sprawdzenia swoich umiejętności w terenie i poczucia przypływu adrenaliny!

Prezent ślubny wcale nie musi być nudny i zwyczajny. Podaruj nowożeńcom wyjątkowe emocje, które sprawią, że poczują się jak na szalonej imprezie!

Scroll Up