Ujęcia pełne smaku

Yummypix to studio fotografii kulinarnej i produktowej specjalizujące się w wykonywaniu zdjęć pobudzających zmysły. Sesje realizowane są zarówno w specjalnie przystosowanym studiu, jak i w restauracji czy firmie klienta.

Yummypix to studio fotografii kulinarnej i produktowej specjalizujące się w wykonywaniu zdjęć pobudzających zmysły. Sesje realizowane są zarówno w specjalnie przystosowanym studiu, jak i w restauracji czy firmie klienta. Yummypix kieruje się przede wszystkim jedną zasadę – przedstawione potrawy mają wyglądać apetycznie, świeżo i przykuwać uwagę niebanalną kompozycją, a tym samym sprawić, że fotografowanym potrawom nie będzie można się oprzeć.

Ujęcia pełne smaku

Yummypix dba nie tylko o wykonanie zdjęć wysokiej jakości, ale także o to, by każda potrawa na talerzu  prezentowała się niezwykle atrakcyjnie. Danie przyrządzane są według ścisłej receptury klienta, a jednocześnie w taki sposób, by całość stanowiła smakowicie wyglądającą propozycję. Zdjęcia są wykonywane tak, by spełnić wszystkie oczekiwania klienta, a proces postprodukcji i retuszu pozwala na osiągnięcie satysfakcjonującego efektu końcowego, osiągnięcie wyrazistości i nasycenia barw.

Pełen profesjonalizm

Sesje mogą być wykonywane nie tylko w restauracji czy firmie klienta, ale także w specjalnie dostosowanym studiu. Podwieszane tła, lampy błyskowe Bowens i ściany pomalowane na czarno pozwalają wydobyć z potraw ich wszelkie walory, nadać im intensywności, zainteresować i przykuć uwagę oraz zachęcić potencjalnych klientów do zapoznania się z ofertą danej firmy czy restauracji. Odpowiednio wyposażone studio pozwala na uzyskanie jak najlepszego oświetlenia, które odgrywa niezwykle ważną rolę w procesie fotografowania żywności, a także umożliwia realizowanie sesji zarówno w wysokim, jak i niskim kluczu.

Fotografia kulinarna

Zainteresowanie zdjęciami żywności wciąż wzrasta ze względu na coraz większą świadomość restauratorów. Zdjęcia dań, napojów czy deserów wykorzystywane są w kartach menu, na stronach internetowych, a także na ulotkach czy plakatach mających za zadanie zareklamować daną firmę czy restaurację. Dobrze wykonane, profesjonalne zdjęcia pozwalają osiągnąć zamierzony efekt – przyciągają zainteresowanie, przykuwają uwagę i sprawiają, że grono potencjalnych klientów będzie coraz większe. Fotografia kulinarna ma za zadanie sprawić, że osoby widzące zdjęcia będą miały ochotę spróbować danej potrawy i na sam jej widok nabiorą apetytu. Niezwykle ważny jest więc każdy aspekt mający wpływ na wygląd dania. Wszystkie potrawy są nie tylko przygotowane według receptury klienta, ale także przyrządzone przez profesjonalnego kucharza i przy wykorzystaniu świeżych składników. Jak wiadomo, w pierwszej kolejności je się oczami, dlatego zdjęcia Yummypix mają za zadanie wydobyć z potraw ich wszystkie zalety, a dzięki wyjątkowej kompozycji stworzonej na talerzu jeszcze bardziej pobudzić zmysły. Fotografie są następnie oddawane do obróbki w programach graficznych, co pozwala na uzyskanie możliwie jak najlepszego efektu końcowego i sprawia, że zdjęcia prezentują się jeszcze bardziej profesjonalnie.

Fotografia reklamowa

Yummypix specjalizuje się także w wykonywaniu zdjęć produktów i opakowań w atrakcyjnej aranżacji z elementami przekazu marketingowego. Oferowane fotografie packhots robione są z dbałością o najwyższą jakość i doskonale sprawdzą się przy przygotowywaniu wszelkich materiałów promocyjnych danej firmy lub restauracji na plakatach, billboardach, stronach internetowych czy w prasie, przyciągną uwagę, wzbudzą zainteresowanie i wyróżnią się na tle konkurencyjnych ofert.

Fotografia produktowa

Niezwykle ważne jest nie tylko jak najkorzystniejsze przedstawienie danych potraw, ale także zareklamowanie poszczególnych produktów, pokazanie ich w jak najlepszym świetle i w atrakcyjnym ujęciu. Zdjęcia produktów najczęściej przeznaczone są do katalogów, opakowań czy prezentacji w internecie lub do innych działań marketingowych. Fotografie Yummypix nie powielają schematów, są oryginalne, kreatywne i innowacyjne, co pozwala klientom na jak najlepsze wypromowanie danego produktu, a przede wszystkim sprawia, że fotografie wyróżniają się na tle konkurencji, przykuwają uwagę i pozwalają zyskać wielu nowych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll Up