Fotografia jest jak klatka z filmu

Każda fotografia to tylko jedna klatka filmu, który odtwarza się w głowie za każdym razem, gdy się na nią patrzy. Warto więc zadbać, aby szczególnie te zdjęcia, które przedstawiają najważniejsze momenty z życia były wyjątkowe nie tylko ze względu na wspomnienia ale i na jakość wykonania.

Szykując się do ślubu mamy na głowie masę spraw, które trzeba załatwić, wybrać i ustalić. Każdy wielki dzień planujemy z olbrzymią dokładnością, jednak jednym rzeczom poświęcamy więcej, innym mniej czasu. Kwestia wyboru fotografa na wesele powinna mimo wszystko zaliczać się do tych priorytetowych. ,,Wielki Dzień” mija szybciej niż wydaje się niejednej parze młodej i zostają po nim tylko wspomnienia no i zdjęcia. Myśląc o osobie, która w tym ważnym dniu wykona dla Was fotografię ślubną, trzeba zdać sobie sprawę z wielu rzeczy. Dobrze jest, aby miała podobne do Was wyczucie estetyki, nie ma wtedy ryzyka, że wykonane zdjęcia stylem będą odbiegać od założonej wizji. W tym celu sprawdzić można materiał wykonany przez danego fotografa, który znajdziecie na jego stronie internetowej, a jeśli nie, podczas spotkania nie wstydźcie się zapytać go o najnowsze realizacje. Jeśli wyjątkowo nie lubicie pewnego rodzaju ujęć, czy retuszu zaznaczcie to przed zamówieniem usługi.

Dobry fotograf na podstawie usposobienia pary młodej powinien potrafić wstrzelić się w ich gusta. Tak, jak fotografie Kamila Spólnickiego – fotografa z Lublina, zdjęcia ze ślubu, wesela i sesji plenerowej powinny układać się w pewnego rodzaju historię. Opowieść o Waszym szczególnym dniu, usłanym szczęściem i uczuciem, które widać na każdym ujęciu. Stworzony przez profesjonalistę klimat podczas sesji plenerowej odpowiada za naturalność zdjęć, brak sztucznych póz i przyklejonych uśmiechów. Liczycie się Wy i to, co Was łączy, a doświadczony fotograf będzie umiał to uchwycić i przedstawić w magiczny sposób, dając Wam tym samym wspaniałą pamiątkę na całe życie.

Wybór odpowiedniej osoby ma decydujący wpływ na zdjęcia z dnia, którego nie można powtórzyć. Nie warto ryzykować i stawiać na przypadkowego fotografa. Jakość i ponadczasowość wykonanych zdjęć świadczy nie tylko o profesjonalnym wykonaniu usługi ale i gwarantuje posiadania przez autora zdjęcia tak zwanego zmysłu artystycznego.

Ilość komentarzy - 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll Up